adidas Originals x BAPE, czyli nowe kolorystyki dla NMD

Niemiecki brand po raz kolejny podjął się współpracy z japońską marką streetwearową BAPE. Ideą najnowszej kolekcji jest ukłon w stronę klasycznych produktów obu firm, z uwzględnieniem przyszłych trendów.

NMD w nowych kolorystykach

Efektem współpracy adidas Originals i firmy BAPE są między innymi kultowe już buty NMD w nowych wersjach kolorystycznych. Oba warianty powstały w oparciu o kamuflaż wojskowy, czyli tak zwane moro. Pierwsze kolorystyka bazuje na odcieniach czerni i szarości, natomiast druga na odcieniach zieleni i brązu. W połączeniu z klasyczną sylwetką NMD daje to naprawdę świetny efekt.

bape-nmd-black

bape-nmd-green

Nie tylko buty

Ku uciesze wszystkich fanów ulicznej mody warto zaznaczyć, że nowa kolekcja adidas Originals x BAPE to nie tylko dwie ekskluzywne kolorystyki dla słynnych butów marki adidas. W kolekcji znajdują się również dwie bluzy Firebird, podobnie jak buty stworzone na wzór kamuflażu. Jest też kurtka z zapinanym kapturem, co jest elementem charakterystycznym dla tego rodzaju produktów w portfolio BAPE. Kurtka ID96 odznacza się patchworkowym motywem w wojskowej stylistyce.

Cała kolekcja w naszym kraju dostępna będzie od 22 grudnia.

adidas-bape-collection1

Źródła zdjęć: http://sneakernews.com/2016/11/17/bape-adidas-nmd-release-date/, http://sneakernews.com/2016/07/29/bape-adidas-nmd-first-look/

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *