Adidas NMD XR1 OG

Adidas NMD XR1 OG

Czarno-czerwono-niebieska wersja adidas NMD to jedna z najbardziej kultowych i rozpoznawalnych, jeśli chodzi o ten model sneakerów. Właśnie powraca w nowej odsłonie – adidas NMD XR1 OG. To buty minimalistyczne z ciekawym kontrastem kolorów.

Siła minimalizmu w najlepszym wydaniu

Nowa propozycja twórców kultowych już Nomadów łączy czarną cholewkę z materiału Primeknit z kontrastującą, białą podeszwą z pianki Boost. Designerzy nie byliby jednak sobą, gdyby nie dodali odrobiny koloru do tego oszczędnego w formie i kolorystyce projektu. Stąd też panele, które umieszczone są na łączeniu cholewki z podeszwą, mają intensywne kolory. Czerwień i niebieski to idealne uzupełnienie tego prostego designu. Dodatkowo warto wspomnieć, że cholewka z Primeknit została w tym przypadku dodatkowo wzmocniona specjalnym systemem wsparcia na śródstopiu. Dzięki temu sneakery lepiej trzymają stopę, są bardziej stabilne i wygodne.

Ten prosty, a zarazem bardzo efektowny model adidas NMD XR1 OG dostępny będzie w wybranych punktach sprzedaży online. Czy fani Nomadów skuszą się ponownie na klasyczną wersję kultowych sneakerów? Okaże się już niedługo!

fot. https://www.kicksonfire.com/adidas-nmd-xr1-og-now-available/

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *