Adidas NMD X Supreme X Louis Vuitton

Adidas NMD X Supreme X Louis Vuitton

Logo słynnej, modowej marki, a właściwie domu mody, podwyższa rangę produktu do poziomu luksusowego. Nic więc dziwnego, że od czasu do czasu w świecie mody sportowej zdarzają się warte miliony kolaboracje największych projektantów ze sportowymi brandami. W wyniku takiej właśnie współpracy powstały nowe buty Adidas NMD z logo Louis Vuitton.

Logo, które podbiło świat

Na początku warto wspomnieć, że Louis Vuitton to jeden z najstarszych, istniejących do dziś francuskich domów mody. Jego pomysłodawca – Louis Vuitton zajmował się głównie bagażami – torby podróżne, walizy, kufry oraz torebki mniejsze i większe były jego specjalnością. Do tego stopnia, że w akcesoria podróżne wyposażał między innymi głowy państwa. Prawdopodobnie jego marka do dziś skupiałaby się na tym jednym obszarze działalności, gdyby nie syn Louisa, który jeszcze za życia ojca przejmował część jego obowiązków i rozwijał firmę pod względem marketingowym. To właśnie on wymyślił charakterystyczne logo marki – splecione ze sobą litery L i V oraz wzór, który dziś zna cały świat. Co więcej – deseń ten jest jednym z najbardziej pożądanych motywów modowych na świecie. Każda fashionistka marzy o tym, by mieć w swojej szafie chociażby drobiazg opatrzony tym logo. Czy podobnie będzie z butami sportowymi Louis Vuitton?

Adidas NMD x Supreme x Louis Vuitton

Jak dobrze wiemy, Nomady to jeden z najnowszych, a zarazem najciekawszych butów niemieckiego koncernu. Nie dziwi więc, że właśnie na niego stawiają specjaliści marki. Do tej pory ukazało się wiele ciekawych interpretacji charakterystycznych butów dla miejskich wędrowców. Żadne jednak nie mogą się równać z tymi, na których widnieje logo wielkiego domu mody. Z pewnością takie skrzyżowanie marek jest gotowym przepisem na sukces gwarantowany! Jakie są buty powstałe we współpracy adidasa ze skejterskim brandem Supreme oraz francuskim domem mody?

Tradycja + nowoczesność

Najnowszy model Nomada to oczywiście tradycyjna kolorystyka Louis Vuitton – brązy i beże. Na cholewce umieszczono wzór wymyślony niegdyś przez syna samego Louisa, który, nie oszukujmy się, z marszu sprawia, że te buty będą jednym z najbardziej pożądanych modeli tej wiosny! Do kolorystyki LV dopasowano również boczne panele łączące podeszwę z cholewką, dzięki czemu całość wygląda bardzo spójnie. Jako, że pojawił się tutaj trzeci współpracownik, nie mogło zabraknąć logo Supreme, które w ciekawy sposób wtapia się w tło. Wszystkie te akcenty modowe umieszczono na słynnym i lubianym modelu adidas NMD ze świetną amortyzacją w podeszwie z pianki Boost.

Nie od dziś wiadomo, że również moda wysoka dąży w kierunku wygody i komfortu. Jednak połączenie sił jednego z najbardziej tradycyjnych domów mody z najmocniejszym brandem sportowym może być sporym zaskoczeniem. Niewątpliwie, adidas NMD z logo Louis Vuitton będą hitem 2017. Może nawet przeskoczą sukces Yeezys 350? Z pewnością mają ogromny potencjał!

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *