adidas NMD – nowości w kultowej serii

adidas NMD – nowości w kultowej serii

Premiery Nomadów zawsze wzbudzają u sneakerheadów ogrom pozytywnych emocji. adidas, zdając sobie sprawę z popularności, jaką cieszy się ów seria, regularnie wypuszcza odświeżone wariacje na temat znanych już modeli oraz zupełnie nowe projekty. Dla wszystkich miłośników linii adidas NMD przygotowaliśmy kolejny cykl z newsami. Zapraszamy do lektury!

Pharrell Williams x adidas NMD Hu Trail Holi „Pink Glow”

Sklepowe półki już uginają się od efektów kooperacji niemieckiego brandu z Pharrellem Williamsem. Ostatnio adidas po raz kolejny nawiązał współpracę z amerykańskim muzykiem. W efekcie powstało kilka nowych wariantów kolorystycznych modelu adidas NMD Hu Trail. Jedną z nich jest kolorystyka „Pink Glow”. Inspiracją dla stworzenia całej serii był Holi Festival, czyli festiwal kolorów odbywający się w Indiach. Wspomniana kolorystykach bazuje na subtelnych odcieniach różu, co daje nam naprawdę atrakcyjny dla oka efekt. Całość uatrakcyjniono błękitem, któremu towarzyszą białe akcenty. Cholewkę uzupełniono fioletowymi sznurówkami i różową wyściółką z materiału tekstylnego. Na specyficznych klockach na podeszwie zastosowano marmurkowy wzorek łączący fiolet i róż. Sylwetkę osadzono na białej podeszwie z ciemnym spodem.

Pharrell Williams x adidas NMD Hu Tral Holi „Chalk Coral”

Kolejnym owocem omawianego wyżej zestawu jest adidas NMD Hu Trail Holi w kolorystyce „Chalk Coral”. Tutaj również mamy do czynienia z niebanalnym zestawieniem kolorystycznym, które nawiązuje do indyjskiego Holi Festival. Tym razem cholewkę zabarwiono odcieniami różu oraz turkusu. Sylwetka została uzupełniona zielonymi sznurówkami i wyściółką. Cholewkę postawiono na białej podeszwie z klatką w kolorze fioletowym i pomarańczowym spodem.

Pharrell Williams x adidas NMD Hu Trail Holi „Core Black”

Z całą pewnością można stwierdzić, że to najbardziej stonowany wariant z całego zestawu „Holi” Pack. Kolorystyka „Core Black”, czyli kolejny efekt kooperacji adidas Orignals i Pharrella Williamsa, to całkiem przyjemna dla oka sylwetka. Jest to zmodyfikowana wersja NMD Hu. Charakterystyczne elementy buta to nowy spód podeszwy Boost. Cholewkę natomiast wyprodukowano z przędzy w czarnym kolorze. Na sylwetce umieszczono kontrastowe napisy w kolorze białym. Całość uzupełniono fioletową klatką.

adidas NMD TS1 w nowej odsłonie

Kolejny news również powinien ucieszyć wszystkich miłośników Nomadów. Nie da się ukryć, że adidas NMD to sylwetka, która bardzo szybko opanowała rynek sneakersów i spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród fanów marki adidas. Jednym z najnowszych reprezentantów serii jest primeknitowa wersja modelu TS1. W technologii Primeknit wykonano cały upper. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik zyskuje optymalne dopasowanie buta do stopy oraz niezbędną cyrkulację powietrza. Nowe elementy to przede wszystkim usztywniające panele znajdujące się w obszarze podeszwy. Sylwetka spoczęła na doskonale znanej podeszwie z pianki Boost. Choć premiera modelu nie jest jeszcze znana, jedno jest pewne – warto na niego poczekać, bo to naprawdę godny przedstawiciel serii adidas NMD.

Pharrell Williams x adidas NMD Hu „BBC”

Pharrell Williams zdecydowanie zdominował dzisiejszy wpis. Niedawno w internecie pojawiły się zdjęcia sampli najnowszego wspólnego projektu marki adidas Originals i amerykańskiej gwiazdy. Jest to zupełna nowość BBC, czyli Billionaire Boys Club. Cholewkę wykonano z przewiewnej siateczki, która przywodzi na myśl otulającą stopę skarpetę. Projektanci chcieli, by na sylwetce znalazły się przyciągające wzrok pasy w różnych kolorach. Zdecydowano się postawić na kolory: czerwony, granatowy i żółty. Kolorowe pasy umieszczono na białej bazie. Kolorem granatowym pokryto również klatkę i klocki na podeszwie. Cholewkę zestawiono z białą podeszwą wyprodukowaną w technologii Boost. Ten model zawita na sklepowych półkach najprawdopodobniej w sezonie jesienno-zimowym tego roku.

adidas NMD R2 „Core Black”

Na zakończenie naszego dzisiejszego przeglądu newsów zostawiliśmy coś dla miłośników minimalistycznego designu i stonowanych kolorystyk. Designerzy z adidas Originals przygotowali nową kolorystyką dla modelu NMD R2, a jest nią wariant określany jako „Core Black”. Cholewkę w całości zabarwiono kolorem czarnym. Przez zabarwienie w całości należy rozumieć, że nawet ukośne paski na bocznym panelu pokryto głęboką czernią. Całość oparto na kontrastującej bielą podeszwie Boost.

Źródło zdjęć: https://hypebeast.com/2018/1/bbc-adidas-nmd-hu-trail-october

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *