Adidas NMD Monochrome Pack

Adidas NMD Monochrome Pack

Adidas NMD mimo swojego młodego wieku, ma całe mnóstwo wersji kolorystycznych. Dziś w sprzedaży znajdziemy nie tylko te w soczystych barwach czy pastelach, ale także w wariancie moro czy z logo znanych marek. Warte uwagi są jednak również te niepozorne, jak na przykład Adidas NMD Monochrome Pack. Co musicie o nich wiedzieć?

Monochrome Pack ma jeden rok!

Dwie wersje kolorystyczne Nomadów – czysta biel i gładka czerń weszły do sprzedaży równo rok temu. Adidas szczycił się faktem, że te minimalistyczne w kolorze modele najlepiej podkreślają charakterystyczną sylwetkę buta, jakim jest NMD. Faktycznie, nie można tu mówić o udziwnieniach czy wymyślnych wzorach. Siłą Monochrome Pack jest przede wszystkim czystość i prostota formy. Jednak wystarczy spojrzeć na współczesny świat sneakerów, by spostrzec, że właśnie taki design broni się dziś fantastycznie. Jakie buty mają największe szanse na sukces? Są trzy grupy butów sportowych, które cieszą się ogromną popularnością – retro modele, wymyślone jeszcze w XX wieku, reinterpretowane do dziś, na przykład Superstary, Stan Smith; designerskie i futurystyczne takie jak adidas Tubular, a także minimalistyczne, które mają niezliczoną ilość zalet. Do tych ostatnich należą właśnie adidas NMD Monochrome Pack.

Dlaczego warto je mieć?

Żadne buty nie stanowią lepszej podstawy garderoby od butów w czerni lub bieli. Te pierwsze idealnie sprawdzają się w sezonie jesienno-zimowym, te drugie są niezastąpione latem i wiosną. Poza tym ich minimalistyczny design naprawdę pasuje do wszystkiego. Możesz je nosić zarówno do spodni sportowych czy legginsów, jak i do stylizacji bardziej eleganckich. Tylko prostota w wersji sportowej obroni się w miejskich, oversizowych kreacjach z nutą elegancji!

Specjaliści mówią o nich, że są najbardziej surową wersją Nomadów. Akcent kolorystyczny zniknął bowiem nawet z bocznych paneli, które łączą podeszwę z cholewką. Jednak to właśnie w tej „surowości” tkwi siła Monochrome Pack. Każdy, kto marzy o naprawdę uniwersalnych sneakerach, które dodatkowo świetnie dopasowują się do kształtu stopy i zapewniają ponadprzeciętną wygodę, powinien rozważyć zakup adidas NMD Monochrome w czerni lub bieli!

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *