adidas NMD – jaki rozmiar?

adidas NMD – jaki rozmiar?

Planujesz zakup swoich pierwszych Nomadów i nie wiesz, jaki rozmiar wybrać? Choć wydaje się to proste, szczególnie gdy kupujesz przez Internet, trzeba uważnie przyjrzeć się wymiarom, by móc od razu cieszyć się odpowiednio dobranym i wygodnym obuwiem. Podpowiadamy, jaki rozmiar adidas NMD powinieneś lub powinnaś wybrać!

Adidas NMD – tabele rozmiarów

Wybór odpowiedniego rozmiaru butów sportowych bardzo często stanowi nie lada wyzwanie. Tym bardziej, że adidas jest jedną z nielicznych marek, która w swojej ofercie ma nie tylko pełne rozmiary obuwia, ale także te z 1/3 i 2/3 rozmiaru. Decyzja jest trudna, bo często dotyczy milimetrów. I nawet jeśli kupujesz stacjonarnie, może być Ci trudno określić, jakiego właściwie rozmiaru Nomadów szukasz! Dlatego na początek zmierz dokładnie swoją stopę! Jak to zrobić? Wystarczy, że staniesz bosą stopą na kartce papieru, a następnie zaznaczysz pisakiem końcówkę dużego palca oraz najbardziej wystającą część pięty. Następnie zmierz odległość między zaznaczonymi punktami linijką lub centymetrem. Uzyskany w ten sposób wymiar będzie najlepszym wyznacznikiem tego, jaki rozmiar adidas NMD powinieneś wybrać. Innym, równie skutecznym sposobem jest też zmierzenie wkładki ulubionych butów sportowych. Tu jednak warto wyciągnąć ją z buta i dopiero wtedy zmierzyć ją centymetrem!

Masz już dokładnie wymierzoną długość swojej stopy, dlatego o wiele łatwiej będzie Ci wybrać rozmiar Nomadów. Sprawdź tabelę rozmiarów dla tego modelu obuwia sportowego adidasa, a następnie porównaj go ze swoją długością stopy.

Adidas NMD – idealnie dobrane, mniejsze czy większe?

Chcesz kupić Nomady na wyprzedaży, ale nie ma już takich w Twoim rozmiarze? A może w ogóle zastanawiasz się nad tym, czy kupić je idealnie dopasowane, czy może większe lub mniejsze? Na początek wykreśl z listy większe Nomady. Specyficzną cechą tych sneakersów jest ich miękkość i elastyczność. Cholewka dopasowuje się do kształtu stopy, a podeszwa bardzo dobrze układa się pod stopą. Można powiedzieć, że te buty dość szybko „rozchodzisz”, więc wybór większego rozmiaru nie wchodzi w grę. Najlepsze będą Nomady w idealnie dopasowanym rozmiarze ze względu na długość Twojej stopy, jednak możesz rozważyć opcję o 1/3 mniejszych butów. Kilka milimetrów nie powinno zrobić różnicy, a jeśli masz szansę złowić wyjątkową okazję na wyprzedaży, to zdecydowanie warto!

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *