Adidas NMD Crystal Sea

adidas NMD Crystal Sea

Wymyślenie klasycznych, prostych adidas NMD było nie tylko gratką dla wielbicieli minimalizmu na butach, ale także błogosławieństwem dla designerów marki. Trzeba bowiem przyznać, że te buty są stworzone do tego, by wciąż tworzyć ich nowe, kolorystyczne wersje. Gładka, czysta kanwa cholewki oraz podeszwa z pianki Boost to wyzwanie dla kolorystów. Jednak jak zwykle w adidasie – radzą sobie z tym wybitnie. Czym tym razem zaskoczą fanów Nomadów? Oto adidas NMD Crystal Sea!

Buty jak morze

Inspiracje światem natury zawsze wychodzą markom sportowym na dobre. Nie bez przyczyny z chęcią nosimy buty sportowe z florystycznymi motywami czy też te w kolorach ziemi. Designerzy adidasa poszli o krok dalej i sięgnęli po… barwy morza. Model adidas NMD R1 Crystal Sea wygląda jak wzburzone fale w kilku odcieniach turkusu i zdecydowanie w tym tkwi jego siła. Trzeba wspomnieć, że to jeden z pierwszych projektów adidas NMD wykorzystujący kolorową piankę Boost (w większości dostępnych modeli pianka ma kolor biały, powoli jednak zaczynają się pojawiać również kolorowe wersje). Wygląda to niezwykle efektownie, jednak nie byłoby mowy o efekcie „wow”, gdyby nie fantastycznie pokolorowana cholewka w jaśniejszym odcieniu turkusu, przetykana ciemniejszymi refleksami. Dzięki temu całość wygląda realistycznie, a inspiracja morzem staje się bardzo widoczna!

Adidas NMD R1 Crystal Sea to propozycja idealna na lato. Takie turkusowe sneakery fantastycznie podkreśliłyby charakter stylizacji w nadmorskim klimacie. Idealne do białych t-shirtów, dżinsowych szortów czy zwiewnych sukienek, z pewnością idealnie komponowałyby się z naturalnym środowiskiem. Na razie jednak nie będzie to możliwe, gdyż mimo że projekt i zdjęcia widnieją w mediach od 2016, marka zwleka z ogłoszeniem daty premiery. Pozostaje nam… czekać, a niewątpliwie jest na co!

fot. https://www.kicksonfire.com/adidas-nmd-r1-sea-crystal-first-look/

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *