adidas EQT „Turbo Red” Collection

To dopiero początek 2017 roku, a marka adidas zdążyła wypuścić już na rynek sporo ciekawych projektów i co najciekawsze, wcale nie zamierza zwalniać tempa. Potwierdza to jeden z ich najnowszych projektów, czyli kolekcja „Turbo Red”, prezentująca serię Equipment, na której adidas chce mocno skupić się w tym roku.

Rok 2017 pod znakiem linii Equipment

Niemiecki gigant odzieżowy chce, by z jego strony rok 2017 był okresem, w którym najciekawsze modele będą pojawiały się w ramach serii Equipment. Marka zamierza pod tym szyldem wypuszczać buty z użyciem wyjątkowych technologii, będące wynikiem kooperacji czy też wydania retro. Początkiem tej idei jest najnowsza kolekcje nazwana „Turbo Red”. W ramach kolekcji na sklepowe półki trafi 6 modeli. Niektóre z nich będą dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, co oznacza, że miłośnicy firmy zyskają znaczną liczbę nowych produktów. „Turbo Red” to zbiór nowych wydań znanych modeli, takich jak EQT Support ADV, EQT Racing 91, EQT Racing 91/16, EQT Support 93 oraz zupełnie nowe pomysły niemieckich projektantów – EQT 91/17.

Dotychczas flagowym kolorem linii EQT był zielony. Teraz zieleń zastąpiono czerwienią, w wyniku czego zyskujemy nowe modele utrzymane w czarno-czerwonej kolorystyce.

Źródło zdjęć: http://sneakernews.com/2017/01/17/adidas-eqt-spring-2017-collection/

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *