Adidas Alphabounce Collegiate Navy

Adidas znany jest z atrakcyjnych ofert dla biegaczy. Odkąd w sprzedaży pojawiły się buty oparte na piance Boost, świat oszalał na punkcie ich modeli runningowych. Dodatkowo przemawia za nimi wyjątkowy design, który mieści się w kategoriach „nowoczesny” i „bardzo efektowny”. Czy adidas Alphabounce Collegiate Navy powtórzy sukces swoich starszych braci z rodziny Boost?

Buty czy skarpety

Trendem, nie tylko wśród biegówek, ale też botków czy butów lifestylowych jest ostatnio stylizowanie obuwia na skarpety. Choć wielu ludziom może się to wydać nieco śmieszne, w świecie mody przyjęło się doskonale. Również marki sportowe hołdują tej tendencji, tworząc innowacyjne modele z tak zwanego materiału Primeknit. Nie ma sneakerheada, który nie kojarzyłby tego terminu! To na nim oparte są kultowe modele adidasa takie, jak NMD czy Ultra Boost, które robią furorę w świecie fashion. Nic więc dziwnego, że w przypadku Alphabounce projektanci marki ponownie sięgnęli po sprawdzone rozwiązanie. Bez obaw! Skarpetowe modele butów sprawdzano również pod kątem biegania i intensywnego wysiłku i wbrew pozorom naprawdę dobrze trzymają stopę, a to oznacza, że spokojnie można w nich przemierzać kilometry, zapominając o tym, że ma się je na sobie.

Kolejny triumf pianki Boost

O Alphabounce mówi się, że były sporym zaskoczeniem w świecie adidasa. Są bowiem połączeniem dwóch najbardziej rozpoznawalnych technologii marki – Primeknit i Boost. Powinny więc być idealnymi butami zarówno do biegania, jak i do noszenia na co dzień ze względu na perfekcyjne dopasowanie do kształtu stopy oraz genialną amortyzację. Nie spotkały się jednak z takim uznaniem, jak wspomniane wcześniej Ultraboost czy NMD. Dlatego też marka postanowiła je uatrakcyjnić, dodając elementy z siateczki i kolorując na wyjątkowo przyciągający oko kolor – Collegiate Navy to niewątpliwie hit!

Komfort do spółki z minimalistycznym, ale bardzo efektownym designem. Czy Alphabounce Collegiate Navy to nowy sukces adidasa? Okaże się już niebawem, gdy buty wejdą do sklepów.

Fot.: http://sneakernews.com/2016/12/14/adidas-alphabounce-collegiate-navy-available/

 

Post Author: Fajne-Buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *