Damskie Puma Suede Heart Magenta Grey

Puma Suede Heart hitem wiosny 2017

Ze wszystkich sportowych marek to właśnie niemiecki koncern najbardziej rozwinął się pod kątem wysokiej mody. Najpierw , później Cara Delevigne. Na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Puma Suede Heart – najnowszy wypust marki z pewnością powtórzą sukces Creepersów!

Siła kolaboracji

Na temat współpracy znanych brandów sportowych z ludźmi ze świata mody i show biznesu można by mówić wiele. od lat może poszczycić się swoimi wyczynami z Ritą Orą, Pharellem Williamsem czy – co najważniejsze Stellą McCartney. Jednak to nie o tych kolaboracjach mówiło się w branży najwięcej. Całe zainteresowanie ostatnich kilku sezonów zebrała bowiem Rihanna, która stworzyła swoje kolekcje Fenty dla Pumy. Było modowo, ekstrawagancko, jednak wciąż sportowo i wygodnie. I choć w przypadku butów Suede Heart nie ma mowy o projektancie z zewnątrz marki, nie sposób nie zauważyć, że wcześniejsza kolaboracja mocno odcisnęła swoje piętno na filozofii i estetyce Pumy.

Puma Suede – idealna baza do tworzenia małych dzieł sztuki

Poprzednim sezonem Pumy zdecydowanie rządziły Creepersy – zaprojektowane przez Rihannę płaskie buty z zamszu na karbowanej podeszwie. Tej wiosny przekażą pałeczkę nowej interpretacji jednego z najbardziej klasycznych modeli niemieckiej marki, a mianowicie Puma Suede. Te minimalistyczne w formie, proste sneakery stanowią idealną bazę do tworzenia naprawdę wymyślnych wariacji na ich temat. Jak dotąd jednak widzieliśmy je w wersji standardowej, często w pastelowych kolorach. Co się zmieni w zbliżającym się sezonie wiosennym?

Puma Suede Heart – stracisz dla nich serce

Świat mody podbiła reklama ze słynną top modelką Carą Delevigne, która ma na sobie buty z charakterystyczną, szeroką, aksamitną wstążką. To nic innego, jak Puma Suede Heart – najnowszy wypust marki, który zdecydowanie ma szansę zdobyć status hitu wiosny 2017. Na początku dostępne były w trzech kolorach – magenta, jasny szary oraz czerń. Jednak firma bardzo szybko zaskoczyła nas przepiękną paczką letnich barw, w których znajdziemy Aruba Blue, który rzeczywiście przypomina kolor egzotycznych wód, przeuroczy Prism Pink oraz energetyzujący Soft Fluo Yellow.

Buty Suede Heart dopiero pojawiły się w świecie mody sportowej, ale wystarczy na nie spojrzeć, by dojść do wniosku, że naprawdę mocno namieszają w sezonie wiosennym! Nieprzeciętny design i genialne wykończenia podbiją nie jedno kobiece serce!

Fot.: http://cdn.sidewalkhustle.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2017/02/carasuedereset2.jpg, https://hypebae.com/2017/1/puma-suede-heart-satin-magenta-grey.

Puma Suede Heart hitem wiosny 2017
Oceń wpis.

Spodobał Ci się nasz artykuł?

Post Author: MBwriter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *